אי עמידה בחוזה שכירות

יש לכם דייר בנכס שלכם שאינו עומד בתנאי השכירות? יש לנו פתרון עבורכם!

אי עמידה בחוזה שכירות מתרחשת מדי יום בכל יישוב ועיר בארץ. רבים מבעלי הנכסים אינם ששים להגיש תביעה כנגד הדייר ומנסים למצוא פתרון זמני עד לסוף החוזה שלו. אם הדיירים בנכס שלכם אינם עומדים בתנאי השכירות ופוגעים בכם כלכלית, כדאי לכם לפנות למשרד עורך הדין אסף בן-חור ולקבל את הליווי המשפטי הטוב ביותר למקרה שלכם. דייר אשר מפר את הסכם השכירות יכול ליצור מצב בו אתם נפגעים כלכלית ממנו ובמקביל אינכם יכולים להשכיר את הנכס למישהו אחר.

ניסוח הסכם משפטי לחוזה שכירות לבני משפחה

אם אתם מתכוונים להשכיר את הנכס שלכם לבין משפחה קרוב, כדאי שיהיה לכם הסכם שכירות מסודר. רבים מבעלי הדירות בישראל אינם מחתימים חוזה שכירות בין בני משפחה ולמעשה כל הסכמה שנוצרה ביניהם בטלה מבחינה משפטית. חוזה שכירות בין בני משפחה יכול למנוע מצבים בהם צד אחד מוכר את הנכס ללא התראה מראש לבן המשפחה הגר בדירה או מצבים של סכסוך בין בני משפחה אשר יכול להתקשר למגורים בדירה. אנחנו במשרד עורך הדין אסף בן-חור מציעים לכם לנסח חוזה שכירות דרכנו שיכלול את כל הזכויות שלכם בתור בעלי הנכס וימנע בעיות בעתיד עם השוכרים, גם אם הם בני משפחה.

ניסוח ועריכת חוזה משפטי להשכרת הנכס הפרטי שלכם

על מנת שתוכלו להשכיר את הנכס שלכם בצורה מסודרת או להתמודד עם דיירים שאינם עומדים בחוזה, משרד עורך הדין אסף בן-חור מציע לכם ניסוח משפטי ומקצועי לחוזה שכירות בלתי מוגנת המותאם במיוחד לצרכים שלכם. באמצעות חוזה שכירות בלתי מוגנת המנוסח על ידינו תוכלו להוסיף את כל הסעיפים הרלוונטיים אליכם אשר ישמרו על הזכויות שלכם בתור בעלי הנכס לאורך כל תקופת השכירות. בנוסף לכך, משרד עורך הדין אסף בן-חור מביא אתו ניסיון רב בניהול תיקים משפטיים כנגד דיירים אשר אינם עומדים בתנאי השכירות והוא יכול לסייע לכם במקרים הללו בניסוח ועריכת כתב התביעה.

ייעוץ לאי עמידה בחוזה שכירות עם עו"ד בן-חור

לקביעת פגישה עם עורך הדין אסף בן-חור בנוגע לאי עמידה בחוזה שכירות של הנכס שלכם, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבעו פגישה ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר.

© כל הזכויות שמורות לעו״ד אסף בן חור

משרדו של עורך הדין אסף בן-חור הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המשפט האזרחי.
המשרד שם לו למטרה לתת ליווי מקצועי
מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו, ומלווה את לקוחותיו הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך.
העיקרון המנחה את המשרד ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו.

יצירת קשר

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות