אי עמידה בתשלומי הלוואה

הלוואה היא פעולה בנקאית נפוצה ביותר עם עיקרון פשוט מאוד – אתם צריכים סכום כסף גדול שכרגע לא נמצא בבעלותכם ולכן אתם לוקחים מהבנק או גורם אחר (הלוואה חוץ בנקאית) את הסכום הדרוש. את הסכום שהשאלתם אתם צריכים להחזיר לאורך תקופה מסוימת שהוגדרה בחוזה אך בתוספת ריבית מסוימת ממנה בעצם מרוויח הבנק. באופן זה אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות מה שאתם רוצים בהינתן ואתם בטוחים ביכולת שלכם להשיג את הכסף בעתיד. אומנם אנשים רבים לווים כספים ולבסוף לא מצליחים להחזיר אותו. אי עמידה בתשלומי הלוואה תגרום להגדלת הריבית ובתהליכי גבייה והוצאה לפועל. רבים מוצאים עצמם לבסוף עם חובות ענק שלא יוכלו להחזיר ולכן מומלץ להם לפנות לעורך דין על מנת להחליט כיצד עליהם לפעול מעתה.  


אי עמידה בתשלומי הלוואה – פתרונות

אם לאחר קבלת הלוואה חוץ בנקאית אתם מבינים כי לא תצליחו לעמוד במועדי התשלום, ישנן מספר אפשרויות פעולה. דבר ראשון, לפנות לבנק או למקור הלוואה חוץ בנקאית ולבקש לפרוש עוד יותר את התשלומים ולהגיד במעט את הריבית. כך תרוויחו עוד זמן בו תוכלו להשיג את הכסף. אופציה נוספת אי לבקש דחיה חד פעמית במועד התשלום. כמו כן, ניתן גם למצוא מקור הלוואה נוסף ויותר משתלם דרכו תשלמו את החובות הקודמים אך זו כמובן לא צריכה להיות האופציה האידיאלית. דבר שני, לפנות לעורך דין ולברר כיצד ניתן לצאת מן החוזה בדרך שתטיב לכם ביותר. במקרים מסוימים ניתן לגשר בין הצדדים ולהסכים על תהליך הוצאה לפועל או אם מדובר על הלוואה עסקית להכריז על פשיטת רגל.


בקשת הלוואה חוץ בנקאית בתנאים הוגנים

בקשת הלוואה חוץ בנקאית צריכה להתבצע אך ורק לאחר בדיקה מקיפה של התנאים. גופים שאינם בנקאים עלולים לחתים אתכם על חוזים דרקוניים עם סעיפים ותנאים שאתם לא מודעים לפוטנציאל שיש להם כנגדכם. לכן לקבלת הלוואה חוץ בנקאית פנו קודם לעורך דין על מנת שיעבור אתכם על החוזה ותגלו אם הוא אכן משתלם וכדאי עבורכם. במשרד הבוטיק של עו"ד אסף בו חור נשמח לסייע לכם בכל הקשור באי עמידה בתשלומי הלוואה וכן בסיוע משפטי בתהליכי הוצאה לפועל ודינים אזרחיים ככלל. מוזמנים ליצור קשר עוד היום.

© כל הזכויות שמורות לעו״ד אסף בן חור

משרדו של עורך הדין אסף בן-חור הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המשפט האזרחי.
המשרד שם לו למטרה לתת ליווי מקצועי
מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו, ומלווה את לקוחותיו הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך.
העיקרון המנחה את המשרד ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו.

יצירת קשר

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות