זמני שהות בחגים

איך קובעים את זמני השהות עם הילדים בחגים בהסכם הגירושים?

זמני שהות בחגים חשוב מאוד לקבוע כבר בהסכם הגירושים, גם אם לא עשיתם את זה בתהליך ניסוח ההסכם, יש לכם הזדמנות לקבוע את זמני השהות בתהליך מסודר יחד עם עורך דין מוסמך ומקצועי לדיני משפחה. משרד עורך הדין אסף בן-חור עוסק בכל הסוגיות המשפטיות הכרוכות בתהליך הגירושים ויכול לסייע לכם בנושא השהות עם הילדים בתקופות החגים. רבים מהזוגות אשר עוברים תהליך גישור בגירושין מדלגים על נושא זה למרות שיש לו חשיבות רגשית גדולה מאוד עבור ההורים ועבור הילדים עצמם.

איך קובעים זמני שהות בתקופת החגים במשמורת משותפת?

נושא מורכב נוסף הנוגע לזמני השהות הוא איך קובעים אותם בהתנהלות של משמורת משותפת? משרד עורך הדין אסף בן-חור מציע לכם להגיע להסכמה מלאה עם הגרוש או הגרושה שלכם על ידי גישור מקצועי המתבצע בליווי עורך דין מנוסה ומיומן לענייני משפחה. הגדרה הורית שווית היא הבסיס להתנהלות שלכם עם הילדים לאחר הגירושין ולכן חשוב שתהיה הגדרה ברורה לזמני שהות במשמורת משותפת אותה אפשר לסכם בניסוח משפטי בחוזה שיוגש לבית המשפט לענייני משפחה. משרד עורך הדין אסף בן-חור הוא הכתובת לכל ניסוח משפטי הנוגע לזמני שהות במשמורת משותפת והוא יסייע לכם להגיע להסכמה הטובה ביותר לילדים המשותפים ועבורכם.

ייעוץ משפטי מקצועי עם עורך דין לענייני משפחה

רוצים לקבל ייעוץ משפטי לגבי זמני השהות עם הילדים? רוצים לדעת איך לקבוע זמני שהות זמניים לתקופה מוגדרת? זה הזמן לפנות למשרד עורך הדין אסף בן-חור המלווה מאות לקוחות בכל שנה בתהליכי גישור לגירושין. זמני שהות זמניים או קבועים ניתן לנסח בהסכם גירושין מסודר אותו תוכלו לנסח יחד עם משרד עורך הדין אסף בן-חור.

קביעת זמני שהות בחגים דרך עו"ד אסף בן-חור

נושא קביעת זמני שהות בחגים יכול להוות טריגר לויכוחים בטווח הארוך בין ההורים הגרושים וליצור מצב רגשי לא נעים עבור הילדים. אנחנו במשרד עורך הדין אסף בן-חור מציעים לכם לקבוע את זמני השהות עם הילדים בחגים באמצעות הסכם מסודר ורשמי אשר יוגש לאישור של בית המשפט לענייני משפחה. התקשרו אלינו עכשיו לתיאום פגישת גישור בנושא זמני השהות עם הילדים.

© כל הזכויות שמורות לעו״ד אסף בן חור

משרדו של עורך הדין אסף בן-חור הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המשפט האזרחי.
המשרד שם לו למטרה לתת ליווי מקצועי
מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו, ומלווה את לקוחותיו הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך.
העיקרון המנחה את המשרד ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו.

יצירת קשר

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות