עורך דין לדיני עבודה במרכז

ישנם אנשים רבים, אשר אינם מרוצים מתנאי עבודתם ואפילו חשים כי לקום בכל בוקר לעבודה ללא חשק, מהווה עבורם מן סוג של עונש. כאשר עובד שעבד במקום עבודה מסוים מעל לשנה ואם מדובר על הרבה יותר משנה, השאלה הראשונה שנשאלת היא: "האם אני זכאי לפיצויים, גם אם התפטרתי מיוזמתי? ואם כן אז כמה?" ראשית, על כל עובד להכיר ולעמוד על זכויותיו. אם אתם מאזור המרכז ואין לכם שמץ של מוזג לגבי הזכויות המגיעות לכם, או שאתם מעוניינים להגיש תביעה בביה"ד לעבודה, יש להתייעץ עם עורך דין לדיני עבודה במרכז.ראשית למידע הכללי,  כל עורך דין דיני עבודה, יאמר לכם כי מי שעבד יתר משנה במקום עבודה, זכאי לפיצויים חודש משנת העבודה. הכוונה היא למשכורת אחת בכל שנה. אם עבדתם כמה שנים, יש להכפיל את השנים במשכורת האחרונה ואלה הם הפיצויים המגיעים לכם כדין.

דין העובד המפוטר כדין העובד המתפטר

חוק פיצויי פיטורין התשכ"ג- 1963, השתנה, כאשר היום גם מי שמתפטר מיוזמתו זכאי לפיצויים המגיעים לו כחוק.גם הרעת תנאי עבודה, מהווה עילה לתביעה, למשל שינויים בהיקף העבודה, במקום העבודה או גורמים שהביאו להתפטרות העובד עקב הרעת תנאי העבודה, השכר ועוד. גם מבחינת הפרשות סכומים קבועים לטובת קרן הפנסיה מהווים עבירה ונחשבים כהלנת שכר. את כל הפרטים הללו, לגבי עוולה שנעשתה ע"י מעביד, תוכלו לקבל פרטים מדויקים, באמצעות עורך דין לדיני עבודה במרכז. השאלה היא כיצד לבחור עו"ד הבקיא בדיני עבודה וכזה שנחל הצלחה בתיקים רבים בנושא דיני עבודה. אם אתם מאזור רמת גן, ניתן יהיה למצוא עורך דין לדיני עבודה ברמת גן, לאחר שקיבלתם עליו המלצות טובות.

שימוע לפני פיטורין  – חובתו של כל מעביד

על פי חוק דיני עבודה, לפני פיטורין, על המעביד לערוך שימוע לעובד, על מנת שיוכל להתגונן, להסביר דברים ואפילו לתת לו הזדמנות נוספת בעבודה לאחר השימוע, אם יתברר כי העובד צודק בטענותיו.  כל עורך דין לדיני עבודה במרכז, ימליץ לכל עובד כאשר הוא מחפש מקום עבודה חדש, לחתום על חוזה אשר מעגן את זכויותיו וכל הפרה של סעיף בחוזה, יהווה כתביעה בביה"ד לעבודה. אם אתם מאזור המרכז ואתם מעוניינים לתבוע את המעביד, תוכלו אף למצוא עורך דין לדיני עבודה בתל אביב. גם באזור השרון ישנם עורכי דין המתמחים בדיני עבודה, ואם מדובר על תביעה שתוגש בביה"ד לעבודה, תוכלו למצוא עורך דין דיני עבודה בנתניה. יש להתאזר בסבלנות, היות ומשפט בביה"ד לעבודה אסור להיערך זמן רב.  אחד מעורכי הדין המתמחים בדיני עבודה, הינו עו"ד אסף בן חור, אשר מעניק ליווי מקצועי לכל לקוח, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. עו"ד בן חורר, הוא בעל אוזן קשבת והוא מנתח את סיכויי ההצלחה, על פי הנתונים של כל לקוח וכן, בונה אסטרטגיה משפטית נכונה, אשר תגרום להצלחה במשפט. 

© כל הזכויות שמורות לעו״ד אסף בן חור

משרדו של עורך הדין אסף בן-חור הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המשפט האזרחי.
המשרד שם לו למטרה לתת ליווי מקצועי
מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו, ומלווה את לקוחותיו הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך.
העיקרון המנחה את המשרד ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו.

יצירת קשר

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות