עורך דין לענייני משפחה באזור השרון

דיני משפחה

הערך של המשפחה הוא עליון. לכן, חשוב לזכור שגם במצבים לא אידיאלים יש משמעות לשמור על הרמוניה וכבוד. במשרד שלנו השאיפה בדיני משפחה היא קודם כל לגשר ובדרכי נועם תוך שמירה על הגינות מול כל הצדדים. עורך דין לעניינים משפחה באזור השרון, באילו מצבים מומלץ לשכור את שירותיו?

עורך דין לענייני משפחה באזור השרון 

הסכם ממון: הסכם ממון נחשב הרבה פעמים כטאבו של ממש, כזה שאסור אפילו לדבר עליו, בטח ובטח על ידי בני זוג שתכננו להינשא ברבנות. היום רבים מהזוגות כבר מבינים, שלא רק שחשוב לדבר עליו, אלא שהוא יכול לעשות את החיים הרבה יותר קלים. עורך דין לענייני משפחה באזור השרון ינסח הסכם ממון שמקובל על שני הצדדים ובכך, אם יום יבוא וחלילה הזוג יחליט להפרד, כל תהליך הפרידה הופך ליותר קל פשוט שחלוקת הרכוש ידועה מראש. 

 מזונות: סכום המזונות מושפע מחלוקת זמני המשמורת ומפער השכר בין ההורים. עורך דין לענייני משפחה במרכז ביחד עם המטרה המשותפת שהיא לתת לילדים בדיוק את מה שהם זקוקים לו, תוכלו להגיע להסכם שמקובל על שני הצדדים.

משמורת: הסכם משמורת ילדים בהגדרתו הוא הסכם שמגדיר את תפקיד ההורים בחיי ילדיהם לאחר הגירושין. משום שמדובר בהסכם רגיש מנשוא, חשוב לשכור את שירותיו המקצועיים של עורך דין לענייני משפחה במרכז, שיבין את המשמעות של ההסכם, שידע לגשר ולהתחשב בשני הצדדים, אך במידת הצורך ידע להלחם למענך ועל הזמן שמגיע לך עם הילדים.

עריכה צוואות:  אם עברתם את גיל 40-50, כדאי לשקול זאת בחיוב. למרות שעריכת צוואה מעלה קונוטציה שלילית, יש לה משמעות חשובה. ביחד עם עורך דין לענייני משפחה ברמת גן, תוכלו לארגן את הנכסים שלכם, כדי לחסוך מצבים לא נעימים בהמשך, תמיד עדיף שהכל יהיה ידוע מראש ומיד אחכ להשאר בריאים ושלמים עד 120 עם דאגה אחת פחות.

ירושה: במידה ואין צוואה,  קובעים חלוקה של העיזבון בין היורשים בדין, על פי קרבתם למנוח. במצב כזה בוודאי שרצוי לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני משפחה ברמת גן, מהיותו ניטרלי ומכיר את כל החוקים והרבדים בחוק.

עורך דין אסף בן-חור 

עורך דין לענייני משפחה בתל אביב, משרד בוטיק אשר עוסק בתחום המשפט האזרחי, המשרד שלנו שם למטרה ליווי מקצועי מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו. דואגים לאינטרס שלך 03-6024433.

© כל הזכויות שמורות לעו״ד אסף בן חור

משרדו של עורך הדין אסף בן-חור הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המשפט האזרחי.
המשרד שם לו למטרה לתת ליווי מקצועי
מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו, ומלווה את לקוחותיו הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך.
העיקרון המנחה את המשרד ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו.

יצירת קשר

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות