עורכי דין גירושין הרצליה

גירושים – כבר לא חייבת לעלות לך קונוטציה שלילית

 בעידן של היום יש לא מעט זוגות שמחליטים להפריד כוחות מתוך ההבנה שהם פשוט מעדיפים בנפרד. גם במקרים שיש בהם הבנה מוחלטת מומלץ לקבל ליווי של עורכי דין גירושין הרצליה, כדי לנסח את הרצונות של כל הצדדים ולהעביר אותם בצורה מסודרת מול שופט כדי שהכל יופיע על הנייר. גישת המשרד שלנו מאמינה כי ניתן להשיג הסכמים בדרכי נועם, למצוא פשרה, כולם יוצאים מרוצים ובעיקר הילדים שממשיכים להרוויח את ההורים בצורה טובה ומוסרית.

ומה עם מקרים שבהם שני הצדדים לא רואים עין בעין?

במקרים כאלו מומלץ לקבל לווי של עורכי דין גירושין הרצליה, משום שתהליך המשפט קריטי ובהכרח ישפיע על עניין הכספים והכי חשוב על הזמן שינתן לך עם הילדים. עורכי דין גירושין הרצליה יוכלו לסייע וללוות במצבים של: מזונות, משמרות, הסכמים גישור ופשרה. אל תעשו שום צעד לפני שתתייעצו עם עורך דין דיני משפחה הבקיא בנושא. הרבה מתגרשים מפסידים את ההליך עוד בתחילתו ולאחר מכן קשה מאוד לתקן את הנזקים. אם חלילה תהליך הגירושים הוא קשה עבורך, תאפשר לעורכי דין גירושין בתל אביב להקל על תהליך כמה שניתן, תוך הקפדה על שמירת האינטרס שלך ושל הילדים כמובן.

עורכי דין גירושין בתל אביב  

הסבירו לעורך הדין מה באמת חשוב לכם ותבקשו לדעת מה סיכויי ההצלחה שלכם – אך לא פחות חשוב מה הסיכונים. תפקידם של עורכי דין גירושין בנתניה היא לדעת הכל, כדי שיוכלו לצפות מראש את כל התחישים האפשריים, המשרד שלנו מבטיח מקסימום הגנה ואפס שיפוטיות, משום שלעיתים בפרטים הקטנים האישיים שלכם יש משמעות גדולה. עורכי דין לגירושין בנתניה מבינים כי גישור הוא ההליך הרצוי, ולכן במקרים של חילוקי דעות חשוב לשכור את שירותיו של עורכי דין גירושין ברמת גן שיש להם ניסיון במצבי גישור.

משרדו של עורך דין אסף בן-חור 

עורכי דין גירושין ברמת גן, משרד בוטיק אשר עוסק בתחום המשפט האזרחי, המשרד שלנו שם למטרה ליווי מקצועי מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו. אנו מלווים את הלקוח הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך. העיקרון. אנו דואגים לאינטרס שלך 03-6024433.

© כל הזכויות שמורות לעו״ד אסף בן חור

משרדו של עורך הדין אסף בן-חור הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המשפט האזרחי.
המשרד שם לו למטרה לתת ליווי מקצועי
מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו, ומלווה את לקוחותיו הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך.
העיקרון המנחה את המשרד ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו.

יצירת קשר

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות