תביעת כתובה ופיצויים

התגרשת מבעלך ומעוניינת לתבוע אותו על סכום הכתובה? תדעי שזה אכן אפשרי!

תביעת כתובה ופיצויים אינה תהליך מאוד נפוץ אך היא בהחלט אפשרית וישנם תקדימים משפטיים בישראל למקרה בו אישה תובעת את בעלה על סכום הכתובה עליו הוא חתם. אם את ובן זוגך לשעבר סיימתם את תהליך הגירושים ואת מעוניינת לתבוע אותו על סכום הכתובה, אנחנו במשרד עורך הדין אסף בן-חור יכולים לסייע לך לעשות זאת. הגשת כתב התביעה מתבצעת מול בית הדין הרבני המטפל בענייני הכתובה לאחר הגירושים ועורך הדין אסף בן-חור יסייע לך בניסוח כתב התביעה ובייצוג שלך בבית הדין.

איזה מסמך נחשב למסמך הקובע – הכתובה או הסכם ממון?

במידה ויש הסכם ממון בינך לבין בעלך לשעבר שנחתם לפני הנישואים, במקרה זה ההסכם יהיה שזה קובע, למעט מקרים מאוד חריגים. תביעת כתובה לאחר גט יכולה גם להיפסל במקרים בהם את הגשת את התביעה לגירושים או במקרים של בגידה בבעל או מרידה (לא מוכנה לקיים יחסי אישות). על מנת שתוכלי להבין מה ההיתכנות להגשת תביעת כתובה לאחר גט, מומלץ לך לפנות למשרד עורך הדין אסף בן-חור ולקבל את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר למקרה שלך. על פי הייעוץ של עורך הדין אסף בן-חור, תוכלי לקחת החלטה מושכלת האם לתבוע והאם להגיע לפשרה בתהליך התביעה.

איך מגישים כתב תביעה לפיצויים של סכום הכתובה?

תביעת כתובה לאחר גירושין את צריכה להגיש לבית הדין הרבני ואת ניסוח כתב התביעה תוכלי לעשות כאמור דרך המשרד שלנו עם עורך הדין אסף בן-חור. עורך הדין אסף בן-חור הוא מומחה בדיני משפחה והוא ידע לכוון אותך בצורה הטוב ביותר בתהליך תביעת כתובה לאחר גירושין. בנוסף לכך, תוכלי לקבל ייצוג משפטי מעורך הדין אסף בן-חור בדיונים בבית המשפט הרבני ולהגיע עם קו תביעה מבוסס ומוצק.

תביעת כתובה ופיצויים דרך עורך הדין אסף בן-חור

לקבלת פרטים נוספים על תביעת כתובה ופיצויים דרך משרד עורך הדין אסף בן-חור, מלאי את הפרטים האישיים שלך בטופס רישום הפרטים באתר או התקשרי ישירות לעורך הדין אסף בן-חור דרך מספר הטלפון המופיע כאן בראש הדף. תהליך התביעה שלך לקבלת סכום הכתובה מתחיל כאן!

© כל הזכויות שמורות לעו״ד אסף בן חור

משרדו של עורך הדין אסף בן-חור הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המשפט האזרחי.
המשרד שם לו למטרה לתת ליווי מקצועי
מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו, ומלווה את לקוחותיו הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך.
העיקרון המנחה את המשרד ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו.

יצירת קשר

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות