עו"ד הוצאה לפועל ברמת גן

הכרזה על פשיטת רגל 

או בשפה המקצועית "חדלון פרעון ושיקום כלכלי", תהליך שבו הנכסים של הצד החייב עוברים לרשות נאמן, הנכסים נמכרים והרווחים מתחלקים בין הצדדים "נושי החייב". התהליך מתבצע בבית משפט ושם מחליטים מה הן ההגבלות והחובות בדיוק של הצד החייב. המטרה בהליך הוא לאפשר לצד החייב לשלם את חובותיו ולהתחיל בדרך כלכלית חדשה, בנוסף בית המשפט יכול להחליט שהצד החייב יחזיר רק חלק מהסכום. הכרזה על פשיטת רגל היא בוודאי סיטואציה לא נעימה, בנוסף ההחלטה של בית המשפט עלולה לקבוע את גורל החייב להרבה מאוד שנים ולכן ישנה משמעות לליווי מקצועי ומסור של איש מקצוע. 

עו"ד הוצאה לפועל ברמת גן  

בין אם אתה איש פרטי או עסק: אנו פועלים בכל תחומי ההוצאה לפועל וחדלות לפירעון (פשיטת רגל, כונס נכסים, מחיקת חובות ואו פירוק חברה). מנהלים מו"מ עבור לקוחותיו בהסדרי חוב ושיקום כלכלי לפרטיים, עצמאיים וחברות בע"מ. עו"ד הוצאה לפועל ברמת גן מייצג לקוחות במגוון תביעות כנגד בנקים וחברות אשראי גם כן (תוך הקפדה על האינטרסים של לקוחותינו מול הגופים הללו). המשרד מעודכן בכל רבדי החקיקה, החידושים והפסיקה ופועל להשיג עבור לקוחותיו את התוצאה בצורה המהירה ביותר.

ומה אם אני נמצא בצד השני? אם חייבים לי? 

המשרד מסייע גם לעצמאיים, עסקים וחברות בע"מ בגביית כספים מחייבים, תוך שהוא פועל להשיג את התוצאה היעילה ביותר בזמן הכי מהר שניתן. מחפשים ליווי צמוד ומסור של עורך דין באיזור המרכז? עו"ד הוצאה לפועל ברמת גן, עורך דין הוצאה לפועל תל אביב, עורך דין הוצאה לפועל הרצליה ואו עורכי דין הוצאה לפועל בנתניה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו הלקוח הוא בעדיפות עליונה, במקום הראשון, תעזרו לנו לעזור לכם.

משרדו של עורך דין אסף בן-חור

משרד בוטיק אשר עוסק בתחום המשפט האזרחי, המשרד שלנו שם למטרה ליווי מקצועי מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו. העיקרון המנחה את ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו. עם ניסיון של שנים בתחום, אנו מציעים לכם ליווי של עו"ד הוצאה לפועל ברמת גן\עורך דין הוצאה לפועל תל אביב והסביבה ברמה הגבוהה ביותר. 

דואגים לאינטרס שלך 03-6024433. 

© כל הזכויות שמורות לעו״ד אסף בן חור

משרדו של עורך הדין אסף בן-חור הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המשפט האזרחי.
המשרד שם לו למטרה לתת ליווי מקצועי
מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו, ומלווה את לקוחותיו הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך.
העיקרון המנחה את המשרד ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו.

יצירת קשר

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות