אי עמידה בחוזה שכירות

יש לכם דייר בנכס שלכם שאינו עומד בתנאי השכירות? יש לנו פתרון עבורכם!

אי עמידה בחוזה שכירות מתרחשת מדי יום בכל יישוב ועיר בארץ. רבים מבעלי הנכסים אינם ששים להגיש תביעה כנגד הדייר ומנסים למצוא פתרון זמני עד לסוף החוזה שלו. אם הדיירים בנכס שלכם אינם עומדים בתנאי השכירות ופוגעים בכם כלכלית, כדאי לכם לפנות למשרד עורך הדין אסף בן-חור ולקבל את הליווי המשפטי הטוב ביותר למקרה שלכם. דייר אשר מפר את הסכם השכירות יכול ליצור מצב בו אתם נפגעים כלכלית ממנו ובמקביל אינכם יכולים להשכיר את הנכס למישהו אחר.

ניסוח הסכם משפטי לחוזה שכירות לבני משפחה

אם אתם מתכוונים להשכיר את הנכס שלכם לבין משפחה קרוב, כדאי שיהיה לכם הסכם שכירות מסודר. רבים מבעלי הדירות בישראל אינם מחתימים חוזה שכירות בין בני משפחה ולמעשה כל הסכמה שנוצרה ביניהם בטלה מבחינה משפטית. חוזה שכירות בין בני משפחה יכול למנוע מצבים בהם צד אחד מוכר את הנכס ללא התראה מראש לבן המשפחה הגר בדירה או מצבים של סכסוך בין בני משפחה אשר יכול להתקשר למגורים בדירה. אנחנו במשרד עורך הדין אסף בן-חור מציעים לכם לנסח חוזה שכירות דרכנו שיכלול את כל הזכויות שלכם בתור בעלי הנכס וימנע בעיות בעתיד עם השוכרים, גם אם הם בני משפחה.

ניסוח ועריכת חוזה משפטי להשכרת הנכס הפרטי שלכם

על מנת שתוכלו להשכיר את הנכס שלכם בצורה מסודרת או להתמודד עם דיירים שאינם עומדים בחוזה, משרד עורך הדין אסף בן-חור מציע לכם ניסוח משפטי ומקצועי לחוזה שכירות בלתי מוגנת המותאם במיוחד לצרכים שלכם. באמצעות חוזה שכירות בלתי מוגנת המנוסח על ידינו תוכלו להוסיף את כל הסעיפים הרלוונטיים אליכם אשר ישמרו על הזכויות שלכם בתור בעלי הנכס לאורך כל תקופת השכירות. בנוסף לכך, משרד עורך הדין אסף בן-חור מביא אתו ניסיון רב בניהול תיקים משפטיים כנגד דיירים אשר אינם עומדים בתנאי השכירות והוא יכול לסייע לכם במקרים הללו בניסוח ועריכת כתב התביעה.

ייעוץ לאי עמידה בחוזה שכירות עם עו"ד בן-חור

לקביעת פגישה עם עורך הדין אסף בן-חור בנוגע לאי עמידה בחוזה שכירות של הנכס שלכם, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבעו פגישה ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר.

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

משרד עורכי דין - אסף בן-חור

דברו איתנו

השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם
בנוסף, המשרד מעניק שירותים בתחומים הבאים:

דיני עבודה • תאונות דרכים • דיני משפחה • הסכמי ממון  ירושות וצוואות • חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל והסדרי חובות) • ניהול משא ומתן, ניהול משברים • טיפול בתיקי הוצאה לפועל (עיקולים, הגבלות וכד') • תביעות כספיות ונזיקיות • ייצוג דיירים ורוכשי דירות בליקויי בנייה • ייצוג דיירים בעסקאות תמ"א 38 והתחדשות עירונית מול היזם והקבלן • מעניק שירותי ייצוג ברמה גבוהה בערכאות השונות בכל רחבי הארץ ובין היתר בערים הבאות: רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, ראש העין, חולון, בת ים, יהוד, אור יהודה

 

מדיניות הפרטיותתקנון אתר

שינוי גודל גופנים
Call Now Button