עו"ד אסף בן חור דיני עבודה

על עו"ד אסף בן חור דיני עבודה

עו"ד אסף בן חור דיני עבודה מתמחה בתחום יחסי העבודה בין העובדים למעסיקים, כגון, תביעות פיצויי פיטורין ומיצוי זכויות סוציאליות. מערכת היחסים שבין המעסיק לעובד הוסדרה בחקיקה במסגרת דיני עבודה. המחוקק לקח בחשבון שביחסי העבודה, הכוח של המעסיק גדול בהרבה על של עובדיו ויש מקום להגנה מיוחדת של זכויות העובדים.

הגנה בחוק

בנוגע לחוקי המגן שנקבעו בחוק, עו"ד אסף בן חור דיני עבודה מרחיב לגבי חשיבותם של החוקים לגבי, הגבלת מספר שעות העבודה, שכר מינימום וחובת המעסיק להפרשות לפיצויים. חוקים אלו אינם ניתנים לוויתור או ביטול או וכל החוזים שאומרים אחרת, גם אם נערכו בידי עורכי דין לדיני עבודה בנתניה, אינם תקפים מבחינה חוקית.

התעמרות בעבודה

מקרים נוספים שמגיעים לשולחנם של עורכי דין לדיני עבודה הרצליה קשורים להתעמרות בעבודה. החוק אוסר על יחסי העבודה מתעמרים או משפילים. במידה והעובד הושפל על ידי מנהלו, לא משנה מהו הרקע לפגיעה, ניתן לתבוע פיצויים משמעותיים בעזרת, עורכי דין לדיני עבודה בנתניה.

מיצוי זכויות בפיטורין

רבים מהפונים אל עורכי דין לדיני עבודה ברמת גן עושים זאת לאחר פיטורין. הליכי פיטורים רבים מסתיימים, כאשר העובדים חשים שהמעסיקים עשו להם עוול בנוגע ליחסי העבודה. דוגמאות נפוצות אצל עורכי דין לדיני עבודה בתל אביב יכולים להיות, למשל, אי תשלום על שעות נוספות, הלנת שכר, אי הפרשות לפנסיה ופיצויים כדין, וכדומה. ייעוץ של עורכי דין לדיני עבודה בתל אביב יכול למנוע במקרים רבים, הפסד כלכלי משמעותי עוד טרם לתחילת ההליכים המשפטיים.

אל תתפטרו בסערת רגשות

חשוב לא להתפטר מכל מקום עבודה, גם הוא נהג בך שלא כדין, מבלי להתייעץ תחילה עם עורכי דין לדיני עבודה ברמת גן וזאת על מנת, שלא לאבד את הזכויות הסוציאליות השונות. את ההליך של ההתפטרות מומלץ לעשות בליווי משפטי של עורכי דין לדיני עבודה הרצליה ותוך ציון הטענות כלפי המעסיק בתהליך ההתפטרות.

ייעוץ של עורך דין לדיני עבודה מקצועי ומנוסה

אם אתם מחפשים עורך דין המתמחה ביחסי עבודה כדאי לכם להכיר את עו"ד אסף בן חור דיני עבודה משרד הבוטיק של עו"ד אסף בן חור מתמחה בתחום המשפט האזרחי, בדגש על הגנה על זכויות עובדים שכירים ועצמאיים. המשרד מתחייב לשירות אישי ומקצועי לכל לקוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

משרד עורכי דין - אסף בן-חור

דברו איתנו

השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם
בנוסף, המשרד מעניק שירותים בתחומים הבאים:

דיני עבודה • תאונות דרכים • דיני משפחה • הסכמי ממון  ירושות וצוואות • חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל והסדרי חובות) • ניהול משא ומתן, ניהול משברים • טיפול בתיקי הוצאה לפועל (עיקולים, הגבלות וכד') • תביעות כספיות ונזיקיות • ייצוג דיירים ורוכשי דירות בליקויי בנייה • ייצוג דיירים בעסקאות תמ"א 38 והתחדשות עירונית מול היזם והקבלן • מעניק שירותי ייצוג ברמה גבוהה בערכאות השונות בכל רחבי הארץ ובין היתר בערים הבאות: רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, ראש העין, חולון, בת ים, יהוד, אור יהודה

 

מדיניות הפרטיותתקנון אתר

שינוי גודל גופנים
Call Now Button