עו"ד אסף בן חור

על עו"ד אסף בן חור וביטול עיקולים והגבלות

עו"ד אסף בן חור מומחה בהליכי הוצאה לפועל וביטול עיקולים. הסתבכות כלכלית ואי עמידה בתשלום חובות יכול להוביל אנשים נורמטיביים ויצרניים, לתיקים פתוחים בהוצאה לפועל ולחשבון בנק מוגבל או מעוקל. עיקול ניתן גם על המשכורת, דבר שעלול להשאיר את החייב, ללא אמצעים מינימליים לכלכל את משפחתו.

למי מיועד ההליך ומהם השלבים השונים

כפי שמסביר עו"ד אסף בן חור, ההליך של ביטול עיקולים מיועד לאנשים פרטיים או חברה המוגדרת בתור עוסק מורשה. יישום ההליך של ביטול עיקולים והגבלות נותן הגנה לחייב מהנושים באמצעות מחיקה מלאה של כל החובות. לרוב הפונים להליך מיוצגים על ידי עו"ד ביטול עיקולים באזור השרון או כל אזור אחר. ההליך כולל הגשה של בקשה להכרזה של המבקש כפושט רגל ופנייה להנפקת צו כינוס על ידי הכונס הרשמי. לאחר הגשת הבקשה באמצעות עו"ד ביטול עיקולים ברמת גן, היא נבדקת לפי הקריטריונים של הכונס. במידה והוא מחליט לקבל אותה, היא מועברת לבית המשפט המחוזי שבסמכותו לאשרר אותה כדין.

חוק חדלות פירעון

החוק החדש לחדלות פירעון מגדיר את מסלול השיקום של החייב, בדומה להליך המשפטי של פשיטת רגל שהיה בעבר. כפי שיכול להסביר כל, עו"ד ביטול עיקולים בנתניה, הטיפול הועבר למעשה לטיפולם של הגופים המנהליים. דבר זה נועד על מנת לייעל את ההליכים, לקצר את אורכם ולתת מענה טוב יותר לחייבים ולנושים כאחד.

ההתאמה להליך

במקרים רבים, עו"ד ביטול עיקולים באזור השרון, יידע לייעץ ללקוח אם במצבו הכלכלי, הוא מתאים להליכי שיקום וחדלות פירעון כפי שהתנאים מוגדרים בחוק. עו"ד ביטול עיקולים במרכז יכול לנהל משא ומתן עם נושים, עוד לפני תחילת ההליך. מכיוון שבמהלך שיקום החייב החייבים עלולים להפסיד כסף רב, במקרים רבים יסכימו להצעתו של, עו"ד ביטול עיקולים בנתניה, להפחית מרצונם את סכום החוב ולחתום על הסדר תשלומים חדש שהחייב יוכל לעמוד בו.

עו"ד אסף בן חור – מקצועיות וניסיון בביטול עיקולים

אם אתם מחפשים עו"ד ביטול עיקולים ברמת גן או תל אביב, כדאי לכם להכיר את עו"ד אסף בן חור. משרד הבוטיק של עו"ד אסף בן חור מתמחה בתחום המשפט האזרחי, בדגש על הליכי שיקום, ביטול עיקולים והוצאה לפועל. המשרד מתחייב לשירות אישי ומקצועי בתור, עו"ד ביטול עיקולים במרכז לכל לקוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

משרד עורכי דין - אסף בן-חור

דברו איתנו

השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם
בנוסף, המשרד מעניק שירותים בתחומים הבאים:

דיני עבודה • תאונות דרכים • דיני משפחה • הסכמי ממון  ירושות וצוואות • חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל והסדרי חובות) • ניהול משא ומתן, ניהול משברים • טיפול בתיקי הוצאה לפועל (עיקולים, הגבלות וכד') • תביעות כספיות ונזיקיות • ייצוג דיירים ורוכשי דירות בליקויי בנייה • ייצוג דיירים בעסקאות תמ"א 38 והתחדשות עירונית מול היזם והקבלן • מעניק שירותי ייצוג ברמה גבוהה בערכאות השונות בכל רחבי הארץ ובין היתר בערים הבאות: רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, ראש העין, חולון, בת ים, יהוד, אור יהודה

 

מדיניות הפרטיותתקנון אתר

שינוי גודל גופנים
Call Now Button