עו"ד מזונות באזור השרון

גירושים

הליך פרידה משפטי של שני אנשים, הוא נתפס כ"לא נעים", אך המצב אינו חייב להיות כזה. הפרידה עלולה להתסבך כאשר יש ילדים מעורבים, כיצד יחלקו את הזמן של הילדים בין ההורים ומי ישלם עבורם? הרי שגידול ילדים מהווה הוצאה נכבדת (לימודים, אוכל, ביגוד, חוגים וכד…) למרות שבהרבה מקרים, הורים שהחליטו להתגרש מתווכחים על נושא גובה דמי המזונות, כדאי תמיד לזכור שהמטרה היא משותפת: לתת לילדים את כל מה שהם צריכים כדי לחוות ילדות מעשירה ומאושרת. כשזה מה שעומד מול העיניים, קל יותר להגיע להסכם, בעיקר אם מלווים על ידי עורך דין דיני משפחה אשר גירושין הם תחום עיסוקו העיקרי. לכן בכדי להפוך את ההליך להוגן עבור כל הצדדים, אנו ממליצים לשכור את שירותיו של עו"ד מזונות באזור השרון, שמתמחה בדיני משפחה.

עו"ד מזונות באזור השרון – מדוע זה נחוץ?

נתחיל בכך שכל הסכמה בין ההורים לגבי מזונות צריכה לקבל אישור של בית משפט, במצב כזה אידיאלי לשכור את שירותיו של עו"ד מזונות בתל אביב. שנית, במצב של חוסר הסכמה – כל אחד מההורים יכול להגיש תביעה מזונות בשם הילדים כנגד ההורה השני, במקרה כזה, בין אם אתה ההורה התובע, אנו ממליצים ליווי של עו"ד מזונות בתל אביב ובין אם אתה ההורה הנתבע, אנו ממליצים שתגן על עצמך באמצעות עו"ד מזונות הרצליה.  במשפחות בהן שני ההורים לא חיים ביחד, אחד ההורים ישלם מזונות ילדים להורה שהילדים במשמורתו. סכום המזונות מושפע מחלוקת זמני המשמורת ומפער השכר בין ההורים. אמנם, החוק העוסק בדיני מזונות מאוד ברור ומפורט, אולם חשוב לזכור שמה שצריך להנחות את כולם בקביעת סכום המזונות היא טובת הילדים הקטינים, והיא בלבד. מתוך אלו רצוי לשכור עו"ד מזונות ברמת גן שיפעל מתוך האינטרס שלכם ושל ילדכם. 

אתם זקוקים לעו"ד שמבין את הרגישות ושם את האינטרסים שלכם ושל הילדים שלכם בעדיפות עליונה 

משרדו של עורך דין אסף בן-חור המשרד שלנו שם למטרה ליווי מקצועי מתוך מחויבות אישית ללקוח ולבעיותיו. אנו מלווים את הלקוח הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית לכל אורך התהליך. העיקרון המנחה את ובניהול הליכיו המשפטיים הוא ההקשבה ללקוח, ניתוח סיכויי הצלחת התיק ומתן חוות דעת מקיפה על האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו.

עו"ד מזונות ברמת גן  03-6024433

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

משרד עורכי דין - אסף בן-חור

דברו איתנו

השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם
בנוסף, המשרד מעניק שירותים בתחומים הבאים:

דיני עבודה • תאונות דרכים • דיני משפחה • הסכמי ממון  ירושות וצוואות • חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל והסדרי חובות) • ניהול משא ומתן, ניהול משברים • טיפול בתיקי הוצאה לפועל (עיקולים, הגבלות וכד') • תביעות כספיות ונזיקיות • ייצוג דיירים ורוכשי דירות בליקויי בנייה • ייצוג דיירים בעסקאות תמ"א 38 והתחדשות עירונית מול היזם והקבלן • מעניק שירותי ייצוג ברמה גבוהה בערכאות השונות בכל רחבי הארץ ובין היתר בערים הבאות: רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, ראש העין, חולון, בת ים, יהוד, אור יהודה

 

מדיניות הפרטיותתקנון אתר

שינוי גודל גופנים
Call Now Button