עורך דין לחדלות פירעון במרכז

היום יותר מתמיד, לאחר מגיפת הקורונה, עסקים רבים קרסו וגם שכירים, מצאו עצמם נקלעים לחובות שרק תפחו עם הזמן. אדם החייב כסף לנושים ואינו יכול לשלם להם בשל היעדר הכנסות מספיקות נקרא "חדל פירעון". החוק החדש לחדלות פירעון, נכנס לתוקפו בתאריך 15.9.19 והוא מסדיר את הליכי חדלות הפירעון. למעשה, החוק מגדיר את השיקום הכלכלי של חדל הפירעון, כמטרה ראשונה ומקצר את תקופת התשלומים לנושים, לתקופה של 48 חודשים.  תוכלו להתייעץ עם עורך דין לחדלות פירעון במרכז. הליך זה הוא מורכב וכעורך דין לחדלות פירעון, אני ממליץ תמיד, להתייעץ ולהתלוות בהליכים אלה, שהם די מורכבים, רק עם עורך דין לחדלות פירעון.

בדיקת בקשה לחדלות פירעון וזימון ישיבה עם הנושים

זה השלב הבא שיש לבצע, כאשר אדם שנחשב כחדל פירעון. אם חדל הפירעון הוא תושב נתניה, הוא יוכל להסתייע בשירותיו  של עורך דין לחדלות פירעון בנתניה.  יש לציין כי הגשת הבקשה  כרוכה בתשלום אגרה ע"ס של 1600 ₪ והבקשה עצמה,אינה מקפיאה את הליכי חדלות הפירעון אך רק אם מתנהלים באופן מקביל הליכים לגביית החוב אשר נפתחו ביוזמתו של בעל החוב. בקשה להקפאת הליכים, יש להגיש מגורמים שבהם מתנהל החוב, כמו: ביהמ"ש, הוצל"פ או המרכז לגביית קנסות. מומלץ להסתייע ק עם עורך דין לחדלות פירעון במרכז, על מנת להצליח בהליכים ולהגיע לשיקום כלכלי ולפריסת החובות  בזמן הנדרש לפי החלטת ביהמ"ש  או ההוצאה לפועל.

מינוי נאמן לאחר צו פתיחת הליכים

על מנת להמשיך בהליכים ולהגיע למטרה של שיקום כלכלי של חדל הפירעון, ביהמ"ש ימנה נאמן, כאשר החייבים, יגישו לו את תביעת חובותיהם. הנאמן, יבצע חקירה מקיפה, כאשר בסיומה, ייקבע מה ההחזר שעל החייב לשלם באופן שוטף ואילו נכסים שיש בבעלותו, ניתן יהיה לחלק בין הנושים. זה למעשה הבסיס של צו שיקום כלכלי. על חדל הפירעון, יהיה לעבור הליך של הכשרה להתנהלות כלכלית נכונה, על מנת שמצב זה לא ישנה בעתיד. אם אתם מאזור המרכז, תוכלו להתייעץ עם עורך דין לחדלות פירעון במרכז, וכן תוכלו למצוא גם עורך דין לחדלות פירעון ברמת גן. שמי עו"ד אסף בן חור,  ואני עורך דין לחדלות פירעון בתל אביב.  משרדי מתמחה בתחום חדלות הפירעון כבר שנים ומלווה באופן מקצועי, חייבים רבים לאורך כל התהליך הנקרא חדלות פירעון, על מנת שהחייב, יוכל לפתוח דף חדש ונקי בחייו. אני מנתח את הצלחת הלקוח וסיכוייו להגיע לצו התשלומים ולשיקום הכלכלי וכן, בעל אסטרטגיות טובות שמגדילים את הסיכויים לצאת מהחובות לדרך חדשה.

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

משרד עורכי דין - אסף בן-חור

דברו איתנו

השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם
בנוסף, המשרד מעניק שירותים בתחומים הבאים:

דיני עבודה • תאונות דרכים • דיני משפחה • הסכמי ממון  ירושות וצוואות • חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל והסדרי חובות) • ניהול משא ומתן, ניהול משברים • טיפול בתיקי הוצאה לפועל (עיקולים, הגבלות וכד') • תביעות כספיות ונזיקיות • ייצוג דיירים ורוכשי דירות בליקויי בנייה • ייצוג דיירים בעסקאות תמ"א 38 והתחדשות עירונית מול היזם והקבלן • מעניק שירותי ייצוג ברמה גבוהה בערכאות השונות בכל רחבי הארץ ובין היתר בערים הבאות: רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, ראש העין, חולון, בת ים, יהוד, אור יהודה

 

מדיניות הפרטיותתקנון אתר

שינוי גודל גופנים
Call Now Button