עורכי דין לענייני משפחה במרכז

מה חשוב להבין לגבי תפקידו של עו"ד גירושין במרכז

עו"ד גירושין במרכז עוסק בדרך כלל במשא ומתן לקראת גירושין וניסוח של הסכמי גירושין. ההסכמים כוללים התייחסות לנכסים השונים, המשך הקשר  עם הילדים, משמורת והסדרי ראייה, דמי מזונות ועוד.

על פרידה מכובדת בהסכמה

זוגות רבים מוצאים את עצמם בעיצומו של תהליך שבסופו פירוק התא המשפחתי. לשם פירוק באופן הטוב ביותר האפשרי מומלץ להיוועץ עם עו"ד גירושין במרכז לגבי האפשרות של פרידה מוסכמת בהסכם המכבד את שני הצדדים, פנייה אל עו"ד גירושין בנתניה, כבר בתחילת הדרך יכול לפתור בעיות רבות בדרכי שלום, ללא צורך להגיע לכותלי בית המשפר עבור דיונים יקרים ומורכבים.

הכי חשוב – לא לפגוע בילדים

עורך דין אסף בן חור מסביר שהחוק קובע שלאחר שבני הזוג מסכימים ביניהם על נוסח הסכם הגירושין, הם צריכים לפנות לבית הדין הרבני או לבית משפט אזרחי, על מנת לאשר אותו כדין. לחתימה על הסכם גירושין בהסכמה בעזרתו של עו"ד גירושין בנתניה, יכולה במקרים רבים להוביל ליחסים משפחתיים, טובים ותרבותיים בהמשך החיים. טובת הילדים מחייבת התנהלות שכזו.

בית משפט לדיני משפחה ובית הדין הרבני

בניגוד לתחומים משפטים אחרים, עו"ד גירושין בנתניה, צריך להיות בעל ידע נרחב בדיני משפחה, במשפט הכללי ובדין הדתי כאחד. נדרשת מומחיותו של עו"ד גירושין ברמת גן, לא רק לידע הרלוונטי עבור בית המשפט אלא גם לאספקטים הרלוונטיים עבור בית הדין הרבני. ישנה חשיבות גדולה באיזו מסגרת יתנהלו ההליכים.

לגבי תחומי מומחיות וידע

תחום המומחיות של עו"ד גירושין בתל אביב צריך לכלול גם את הנושאים של, מקרקעין, מזונות, גירושין, צוואות וירושות. עורך דין לענייני משפחה בתל אביב צריך להבין לעומק את צרכי הלקוח כמו גם, את מצבו הנפשי והרגשי, על מנת לבנות ביחד התנהלות משפטית מוצלחת. מטרת העל של עו"ד גירושין בתל אביב צריכה להיות, התווית הדרך המשפטית שתאפשר לשני בני הזוג להיפרד בהוגנות.

מה חשוב בבחירת עו"ד גירושין במרכז

אם אתם מחפשים עו"ד גירושין במרכז, כדאי לכם להכיר את עו"ד אסף בן חור. משרד הבוטיק של עו"ד אסף בן חור מתמחה בתחום המשפט האזרחי, בדגש על דיני משפחה, הסכמי ממון, ירושות וצוואות. המשרד מתחייב לשירות אישי ומקצועי לכל לקוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

משרד עורכי דין - אסף בן-חור

דברו איתנו

השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם
בנוסף, המשרד מעניק שירותים בתחומים הבאים:

דיני עבודה • תאונות דרכים • דיני משפחה • הסכמי ממון  ירושות וצוואות • חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל והסדרי חובות) • ניהול משא ומתן, ניהול משברים • טיפול בתיקי הוצאה לפועל (עיקולים, הגבלות וכד') • תביעות כספיות ונזיקיות • ייצוג דיירים ורוכשי דירות בליקויי בנייה • ייצוג דיירים בעסקאות תמ"א 38 והתחדשות עירונית מול היזם והקבלן • מעניק שירותי ייצוג ברמה גבוהה בערכאות השונות בכל רחבי הארץ ובין היתר בערים הבאות: רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, ראש העין, חולון, בת ים, יהוד, אור יהודה

 

מדיניות הפרטיותתקנון אתר

שינוי גודל גופנים
Call Now Button