פשיטת רגל בהליכי גירושין

הוכרזת כפושט רגל ואתה בשלבי גירושין? אתה בדיוק במקום הנכון!

תהליך הגירושין אינו פשוט הן מבחינה כלכלית והן מבחינה רגשית ובמקרים בהם ישנה פשיטת רגל בהליכי גירושין, התהליך הופך להיות מורכב יותר. בכל הליך גירושין הנושא הכלכלי תופס מקום מרכזי בעיקר כאשר יש ילדים משותפים מתחת לגיל 18. אם אתה נמצא בתהליך של חדלות פרעון ושיקום כלכלי (הליך פשיטת הרגל) ובמקביל התחלת בתהליך גירושים, כדאי שיהיה לך את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר. משרד עורך הדין אסף בן-חור הוא המשרד המוביל כיום בליווי משפטי בתהליכי גירושים כאשר עורך הדין אסף בן-חור מלווה את התהליך מתחילתו ועד סופו.

איך מחלקים את הכספים בחדלות פרעון ושיקום כלכלי?

חלוקת הנכסים בין בני זוג המגיעים לתהליך גירושים יכול להיות תהליך קצר כאשר ידוע מה המצב הכלכלי של כל אחד מהם. אבל במקרים של חדלות פרעון ושיקום כלכלי של הגבר, ישנו קושי להגיע להסכם גירושים מסודר אשר יתאים את החלוקה הכלכלית. כאשר ישנו תהליך של פשיטת רגל לאחר גירושין, ניתן להגיש בקשה מבית הדין לענייני משפחה לשנות את סכום תשלום המזונות של הגבר. אם זאת, למרות פשיטת רגל לאחר גירושין של הגבר, אין זה אומר שתשלום המזונות יופחת או יופסק באופן אוטומטי מכיוון שבתי המשפט בישראל העוסקים בגירושים (בית המשפט הרבני ובית המשפט לענייני משפחה) רואים את טובת הילדים לפני הכל. לכן, חשוב שיהיה לכם ליווי משפטי שיכוון אתכם בניסוח הבקשות שלכם מבתי הדין.

תיאום פגישה עם עורך דין לענייני משפחה

בכדי לקבל את כל הייעוץ המשפטי המקצועי ביותר במקרה של פשיטת רגל בתהליך גירושים או אחרי גירושים, מומלץ לך לתאם פגישה כבר עכשיו עם משרד עורך הדין אסף בן-חור. עורך הדין אסף בן-חור יעניק לך את הליווי המשפטי הנדרש בכל התהליך לפשיטת רגל ובעיקר בתהליך ההגעה להסכם גירושין שיהיה מותאם מבחינת הנושא הכלכלי לשני הצדדים.

ייעוץ בפשיטת רגל בהליכי גירושין עם אסף בן-חור

אם אתה נמצא בתהליך פשיטת רגל בהליכי גירושין, זה הזמן לפנות לעורך הדין אסף בן-חור ולתאם פגישה במשרד בבנייני בסר ברמת גן או לקבוע פגישה אצלך בבית כבר לימים הקרובים.

Like this article?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

משרד עורכי דין - אסף בן-חור

דברו איתנו

השאירו פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם
בנוסף, המשרד מעניק שירותים בתחומים הבאים:

דיני עבודה • תאונות דרכים • דיני משפחה • הסכמי ממון  ירושות וצוואות • חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל והסדרי חובות) • ניהול משא ומתן, ניהול משברים • טיפול בתיקי הוצאה לפועל (עיקולים, הגבלות וכד') • תביעות כספיות ונזיקיות • ייצוג דיירים ורוכשי דירות בליקויי בנייה • ייצוג דיירים בעסקאות תמ"א 38 והתחדשות עירונית מול היזם והקבלן • מעניק שירותי ייצוג ברמה גבוהה בערכאות השונות בכל רחבי הארץ ובין היתר בערים הבאות: רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, ראש העין, חולון, בת ים, יהוד, אור יהודה

 

מדיניות הפרטיותתקנון אתר

שינוי גודל גופנים
Call Now Button